You are voting 'Cool' for the following web page
Let your friends know and vote. Please use the following forum to support your opinion. You can vote, just by commenting anonymously.


Algebra II help? Thanks :)? | Yahoo Answers
Can someone help me set up the two equations I would use for this problem? Marcela went to the store and paid $6.50 for 2 gallons of milk and 1 loaf of bread. The following week the prices were the same and her bill was $7.75 for 1 gallon of milk and 3 loaves of bread.What is the cost of a loaf of bread
https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20110919222215AABvZ0F
Send Love to Writer via
Top comments: