You are voting 'Cool' for the following web page
Let your friends know and vote. Please use the following forum to support your opinion. You can vote, just by commenting anonymously.


Algebra%20II%20help?%20Thanks%20:)?%20%7C%20Yahoo%20Answers
Can%20someone%20help%20me%20set%20up%20the%20two%20equations%20I%20would%20use%20for%20this%20problem?%20Marcela%20went%20to%20the%20store%20and%20paid%20$6.50%20for%202%20gallons%20of%20milk%20and%201%20loaf%20of%20bread.%20The%20following%20week%20the%20prices%20were%20the%20same%20and%20her%20bill%20was%20$7.75%20for%201%20gallon%20of%20milk%20and%203%20loaves%20of%20bread.What%20is%20the%20cost%20of%20a%20loaf%20of%20bread
https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20110919222215AABvZ0F
Send Love to Writer via
Top comments: